31 lipca 2018

ODCHODZĘ Z BLOGA


To nie jest żaden clickbaitowy tytuł ani próba wzbudzenia zainteresowania. Oficjalnie informuję, że odchodzę z bloga. Na początku miałam po prostu usunąć tę stronę, licząc na to, że nikt nie zauważy. Stwierdziłam jednak, że przydałoby się wam jakieś wytłumaczenie. Pora na wyjaśnienia, chociaż w sumie nie ma się z czego tłumaczyć.


Krótko i na temat: Czemu odchodzę z bloga? Bo po prostu nie chcę go już dłużej prowadzić. Jest tyle rzeczy, które lubię robić lub chciałabym robić w przyszłości, a pisanie tego bloga nie jest żadną z nich. Nie czuję, żebym jeszcze miała coś tutaj do przekazania, dlatego w końcu podjęłam słuszną decyzję. Od naprawdę długiego czasu nie idzie mi blogowanie, ale zamiast uczciwie się przed sobą przyznać, że może pora odejść z tej strony, wolałam udawać, że wszystko jest ok, że to chwilowy brak weny, czasu i energii, i że niedługo wrócę z nową porcją świetnych wpisów. Wszyscy dobrze wiemy, że powinnam odejść stąd już dawno temu. Powstrzymywał mnie jednak sentyment do tego, co trwożyłam przez prawie 6 lat i presja. Presja bycia kimś, łatka "tej blogerki" oraz strach przed poddaniem się. W dzisiejszych czasach mamy obsesję na punkcie sukcesu, a uwierzcie, że czasami naprawdę warto sobie odpuścić. Nie ma nic złego w tym, że rezygnujesz z czegoś, co nie sprawia ci już radości.

To było naprawdę piękne 6 lat, ale pora ruszyć do przodu. Jeśli będziecie tęsknić, to zapraszam na Instagrama, gdzie czasami się udzielam, a przez ostatni miesiąc dodawałam zdjęcia prawie codziennie.


Mam nadzieję, że rozumiecie moją decyzję ♥ Było naprawdę fajnie, dziękuję i żegnam!

5 komentarzy:

 1. Szkoda! powodzenia

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili,
  Miłego dnia , xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojeju szkoda, według mnie prowadziłaś go bardzo dokładnie i kreatywnie!
  https://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Thanks for sharing
  Lovely post

  New post https://www.melodyjacob.com/2018/08/sunglasses-trends-for-2018.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoja decyzja. Bardzo lubiłam Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i obserwacje ♥