25 grudnia 2017

Święta to trochę smutny czas


Dobry wieczór!
Jako że mamy dzisiaj 25 grudnia (a raczej jego końcówkę) chciałabym życzyć wam wszystkim wesołych świąt! Mam nadzieję, że pierogi na Wigilijnym stole były pyszne, że byliście grzeczni i Mikołaj przyniósł wam wymarzone prezenty oraz że miło spędzacie czas z rodziną ;)


Co najlepiej robić w dzisiejszy dzień? Przede wszystkim spędzić go z bliskimi nam osobami. Wiem, że z rodziną bywa różnie i wiele osób nie lubi świąt właśnie ze względu na "sztuczną atmosferę". Pozwólmy sobie jednak, chociaż ten jeden raz w roku poudawać, że nie mamy żadnych zmartwień i zawsze się z sobą zgadzamy. Odpuśćmy wszelkie spory, usiądźmy przed telewizorem oglądając Kevina (czy jakikolwiek inny świąteczny film) i zajadajmy się sałatką jarzynową. Smutno mi się robi, kiedy myślę o tych wszystkich osobach, które z różnych powodów spędzają święta same. Może nie mają już nikogo bliskiego, mieszkają daleko od rodziny lub jakieś kłótnie sprzed lat uniemożliwiają im kontakt. Naprawdę nie wiem, powodów może być mnóstwo. Pewne jest, że im dłużej o tym myślę, tym bardziej wdzięczna jestem za to, że mogę spędzać ten czas z bliskimi. I nawet jeśli moja rodzina nie jest idealna, na stole nie ma 12 potraw, nie czekamy na pierwszą gwiazdkę, nie kupujemy sobie drogich prezentów, to i tak jest miło i dziękuję za to, że ich mam. Mam nadzieję, że i wy docenicie ten czas.

Na sam koniec mam do was prośbę. Jeśli macie możliwość i chcecie pomóc, to zapraszam na stronę http://dzieciom.pl/podopieczni/32253, gdzie możecie wpłacić dowolną kwotę na leczenie i rehabilitację Michała po ciężkim wypadku. 
WESOŁYCH ŚWIĄT!

6 komentarzy:

 1. Mimo że u mnie Wigilia nie była najweselsza, nie było wszystkich, ktorzy mieli być, a przy stole nie każdy się lubił to zawsze jakoś spędziliśmy ten wieczor razem :D
  http://live-telepathically.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. to futerko jest rewelacyjne. Super stylizacja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia ^^ Święta to czasami naprawdę bardzo trudny czas, ale dobrze jest spędzić tą chwilę z rodziną :) Pozdrawiam ♥ wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mądre słowa! ważne żeby spędzić ten czas z bliskimi, bo niektórzy nawet tego nie mogą :/
  https://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i obserwacje ♥